parafina do drewna slogan

LASER LINIOWY


Lasery liniowe stale zyskują na popularności w przemyśle drzewnym oraz kamieniarskim. Nie powinno to dziwić, praca z laserem ogranicza czas pracy i ilość strat materiału. Dzięki nieskomplikowanemu urządzeniu możemy szybko ustawić podglądową linię cięcia piły w maszynie typu wielopiła, trak, obrzynarka itd.

Zależnie od modelu, laser wyznaczać może linie o długości od pięciu do nawet piętnastu metrów. Doskonale sprawdzi się on więc przy wszelkiej maści pracach przy obróbce tarcicy

Laser liniowy znacznie ułatwia pracę ekspertom posługującym się na co dzień rzeczonymi maszynami, jako że mogą oni liczyć na precyzyjne wskazania. Mają oni także pewność, że nawet przy odbiegającym od ideału oświetleniu wyznaczone przy pomocy lasera linie będą doskonale widoczne. Zwiększa to efektywność i precyzję pracy jednocześnie minimalizując ryzyko przestojów spowodowanych koniecznością częstej zmiany kalibracji oraz konfiguracji narzędzi wskazujących.

Do czego służy laser liniowy?
LASERLINIOWY pomoże szybciej i intuicyjniej dokonywać przecieranie drewna. Ustawiając laser wzdłuż linii cięcia piły od razu na pierwszy rzut oka będzie wiadomo czy wszystko będzie prawidłowo ucięte.

Standardowo montaż dokonuje się na obudowie nad piłą, bądź bezpośrednio nad przecieranym obiektem. Możliwość uzyskiwania linii od 2-3m ( do wielopił ) aż do 8-10m ( traki )

Laser liniowy w pracy - cięcie drewna
Laser liniowy zdjęcie


+ 48 503 088 707 | email: info@laserLiniowy.pl |Współpracujemy z firmami: